Nowy numer 30/2021 Archiwum
    Nowy numer 30/2021 Archiwum

Witaminy? Tylko z zaufanego źródła

W czasach kiedy cena stała się wyznacznikiem jakości witamin, oni przełamują schematy i wychodzą naprzeciw potrzebom Polaków. Mowa tutaj o producencie szeroko dostępnych preparatów farmaceutycznych z Wrocławia: Xenico Pharma.

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Xenico Pharma Sp. z o.o. zlokalizowane na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego jest jedną najbardziej dynamicznie rozwijających się firm farmaceutycznych na polskim rynku. Od 2011 roku koncentruje się na badaniach, produkcji oraz sprzedaży najwyższej jakości produktów farmaceutycznych przy zachowaniu całkowicie polskiego kapitału.

Prężnie rozwijająca się marka skupia swoje działania na wspieraniu świadomego, zdrowego i komfortowego trybu życia oraz witalności ciała. Zaangażowanie, nauka oraz świadomość wspólnych celów owocują w najwyższej jakości suplementach diety, stworzonych tak, aby wyjść naprzeciw wymaganiom wszystkich klientów.

Misją firmy jest wspieranie zdrowia oraz zapewnienie lepszego komfortu życia i witalności.

C:\Users\llask\Downloads\Obniż naturalnie cholesterol.png

Członkostwo w Krajowej Radzie Suplementów i Odżywek pozwala nam być na bieżąco z najświeższymi informacjami i uczestniczyć w dyskusji chociażby na temat zmian legislacyjnych na rynku suplementów diety. To bardzo ważny element, który wielu producentów niestety pomija – mówi jeden z założycieli Xenico Pharma.

Xenico Pharma kładzie nacisk na stale zwiększany potencjał naukowo – badawczy umożliwiający produkcję innowacyjnych i skutecznych preparatów farmaceutycznych. Jest to możliwe dzięki ciągłemu rozwojowi i aktywnej współpracy z grupą przedsiębiorstw z klastra naukowego Nutribiomed zlokalizowanego we Wrocławskim Parku Technologicznym, a także ciągłym inwestycjom w zaplecze technologiczne. Firma aktywnie uczestniczy w targach oraz konferencjach medycznych i sympozjach, co pozwala na nieustający kontakt ze światem nauki i zdrowia oraz reprezentantami rynku farmaceutycznego i medycznego.

C:\Users\llask\Downloads\Obniż naturalnie cholesterol (1).png

Produkty Xenico Pharma znajdziesz w aptekach i sklepach zielarskich, bez problemu zamówisz je również przez Internet. Wśród nich wyróżnia się gama preparatów wspierających walkę z wysokim cholesterolem i podwyższonym poziomem glukozy we krwi – Monolipid K i Bergamil. Ich formuły opierają się na najnowszych doniesieniach ze świata nauki. Swoją skuteczność zawdzięczają ekstraktowi z czerwonego ryżu i owocu bergamoty oraz odpowiedniej selekcji składników w roślinnych kapsułkach.